Home Apie

Apie

KONTAKTAI

Rūta Račaitė

ruta@sansucre.lt

INTRO

Kad galėtume būti Audres Hepburn, Sophia Loren ar Margaret Thatcher, jei tik norime. Mylėti kruasanus ir kava. BET turėti energijos gyvenimui.

…ir nebūtinai persirengti samanine spalva ir pamiršti raudonas lūpas.

03

Visai ne būti kurios nors garsios maisto bendruomenės nare, o būti produktyvia, aktyvia, laiminga – štai kur slėpėsi mano didžiausias noras. O tai ką sužinojau (ir visdar sužinau) kelyje į tikslą, nenoriu slėpti. Noriu pasidalinti. Nes pasirodo, viskas labai paprasta, kai žinai keletą svarbių dalykų.

Ir nors “Sans Sucre” [pranc. Be cukraus] skamba įpareigojančiai ir griežtai, pažadu, pasilepinimai nedings. Tik nuo šiol jie bus ypatingi…

untitled-3-2

untitled-1-2

ASMUO UŽ KADRO

Aš Rūta ir aš nei paleo, anei vegan ar maratonų fanatikė. Esu laimės fanatikė. Ir Aristotėlio, su kuriuo vieningai sutariam – Eudaimonija [graik. Laimė] – tai gyvenimo tikslas. Tik priemonės pas mus skirtingos – aš renkuosi maistą.

untitled-2-2

Esu vidutinio aukščio ir stoto, ir skaičiuoju 24 metus. Dirbanti komunikacijos agentūroje su maisto marketingu. Visiška knygų ir žurnalų fanatikė (apie maistą, žinoma). Visas geras mintis užsirašinėjanti savose milijone knygučių, be kurių nė iš vietos.

Vintažinių lėkščių, pinteresto ir visų gražių pasaulyje dalykų draugė, kuri iki šiol visą meilę krovė į zaliaruta.blogspot.com, o dabar, tikiu, perkelsianti dalį gėrio ir čia.

Skanaus skaitymo!

untitled-5-2

1 comment

Daiva rugpjūčio 2, 2017 at 12:50 pm

Įdomu.

Reply

Leave a Comment